Sfeerplinten MDF Eigentijdse plint 70x18 wit voorgelakt RAL 9010
€5,25 Oorspronkelijke prijs was: €5,25.€4,95Huidige prijs is: €4,95. per m¹
Sfeerplinten MDF Tijdloze plint 120x18 wit voorgelakt RAL 9010
€7,95 Oorspronkelijke prijs was: €7,95.€7,45Huidige prijs is: €7,45. per m¹
Sfeerplinten MDF Tijdloze plint 90×18 wit voorgelakt RAL 9010
€6,95 Oorspronkelijke prijs was: €6,95.€6,65Huidige prijs is: €6,65. per m¹
Lengte plint: 240 cm
Maat: 90 mm x 18 mm
FSC certificatie

Artikelnummer:
16096
Categorieën: Hoge plinten, Randafwerking, Sfeerplinten (voorgelakt)



Vandaag besteld, vandaag verzonden!
Beschrijving
Sfeerplinten MDF Tijdloze plint 90×18 wit voorgelakt RAL 9010
De naam zegt het al: met deze plint kun je jaren vooruit. De Tijdloze plint is strak met een subtiele lijn en daardoor passend in vrijwel ieder interieur. Dankzij een uitsparing achter de hoge plint kunnen kabels netjes weggewerkt worden. De witte plint is één keer voorgelakt in wit RAL9010 en is af te lakken in de gewenste kleur.
Beschikbare formaten:
70 / 90 / 120 x 12 mm
70 / 90 / 120 x 15 mm
90 / 120 x 18 mm
- Witte, hoge, rechte en moderne plinten
- Voorgelakt RAL 9010
- Vochtwerende kwaliteit V313
- Ruimte om kabels weg te werken
- Diverse diktes en hoogtes
- Makkelijk te bevestigen
- Standaard voorgelakt
- Passend bij iedere woonstijl
- Direct af te lakken
- Kant en klaar
- Voordelig
- PEFC/FSC gecertificeerd
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 240 cm |
|---|---|
| Type | Tijdloze plint |
| Merk | Sfeerplinten |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 90 mm |
| Dikte | 18 mm |
| Kleur | RAL 9010 Zuiver wit |
| Materiaal | MDF – voorgelakt |
| PEFC/FSC certificatie | FSC 70% |
| Afwerking | Voorgelakt |





