Duo-hoeklijnprofiel zelfklevend 24,5x30mm aluminium zilver
€27,95 Oorspronkelijke prijs was: €27,95.€23,95Huidige prijs is: €23,95.
Hoeklijnprofiel zelfklevend 1m x 17mm aluminium zwart
€12,95 Oorspronkelijke prijs was: €12,95.€10,95Huidige prijs is: €10,95.


Hoeklijnprofiel zelfklevend 1m x 10mm aluminium zilver
€8,95 Oorspronkelijke prijs was: €8,95.€6,95Huidige prijs is: €6,95.
Breedte: 24,5 mm
Hoogte: 10 mm
Levereenheid: 1 meter
Artikelnummer:
69101
Categorieën: Hoeklijnprofielen, Profielen, Randafwerking



Vandaag besteld, vandaag verzonden!
Beschrijving
Hoeklijnprofiel zelfklevend 1m x 10mm aluminium zilver
Het zelfklevend hoeklijnprofiel in de kleur zilver gebruikt u als eind- en afwerkprofiel langs bijvoorbeeld matten of een schuifpui. Het hoeklijnprofiel is 24,5mm breed en 10mm hoog. De levereenheid is 1 meter. Door de plakstrip aan de onderzijde is het zelfklevend hoeklijnprofiel eenvoudig te monteren.
Aanvullende informatie
| Type | Hoeklijnprofiel |
|---|---|
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 24,5 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| Buigbaar | Nee |
| Zelfklevend | Ja |
| Montagewijze | Zelfklevend |
| Min. hoogte- verschil | 8 mm |
| Max. hoogte- verschil | 8 mm |


