




Aspecta Elemental Multilayer XL Plank 8476547X Brienz
€69,95 Oorspronkelijke prijs was: €69,95.€59,95Huidige prijs is: €59,95. per m2
Prijs per pak: €186,03 €167,32
Pakinhoud: 2,658㎡
Aantal planken per doos: 8
Maat per tegel: 151 x 22 x 0,8 cm
Aspecta Elemental Multilayer XL Plank 8476547X Brienz
Zorg voor een fijn en natuurlijk gevoel in huis met de Aspecta PVC vloer Elemental Multilayer XL Plank 8476547X in de kleur Brienz. Als eerste heeft deze vloer prachtige nerven en een voelbare structuur. Dit gepaard met haar matte afwerking en de eiken kleur is de PVC vloer niet meer te onderscheiden van een echte houten vloer. Aspecta is een Amerikaans merk en staat bekend om haar uniek en realistisch design met minimale patroonherhaling. Verder zijn de PVC vloeren van de Elemental collectie van Aspecta watervast en door de DuraspectTM-afwerking krasbestendig en super realistisch. Ook zijn de PVC planken van groot formaat. Hierdoor is uw ruimte optisch veel groter. De Aspecta Multilayer PVC vloer heeft een dempende geïntegreerde ondervloer die zorgt voor geluidreductie en vlakker oppervlak. Ook is het PVC zeer geschikt op vloerverwarming. Hierdoor zult u nooit meer koude voeten hebben in huis. Kortom, met de Aspecta PVC vloer Elemental Multilayer XL Plank 8476547X Brienz brengt u de pracht van natuur in huis met de voordelen van luxueus PVC, ideaal toch?
Waarom kiezen voor de Aspecta Elemental Multilayer XL Plank collectie?
De Aspecta Elemental Multilayer XL Plank collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en die erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Hierdoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de Elemental Multilayer XL Plank collectie van Aspecta en het voor u de juiste vloer is:
- Perfecte match voor ieder interieur
- 14 natuurlijke kleuren/decors
- Mooie maat van 151 x 22 cm
- Een dikte van 8 mm
- Niet te onderscheiden van echt hout
- Waterbestendig
- Geschikt op vloerverwarming
- Eenvoudig en snel zelf te leggen
- Klik hier voor de roomdesigner!
Aspecta Elemental Multilayer XL Plank PVC vloer kopen
Wilt u een Aspecta Elemental Multilayer XL Plank PVC vloer kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons grote en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, dus gelijk een last minder bij het bestellen van een van onze producten!
Klik hieronder voor meer (technische) informatie over de Aspecta Elemental Dryback en Multilayer collecties:
Aspecta Elemental Dryback Multilayer Brochure
| Merk | Aspecta |
|---|---|
| Collectie | Elemental Multilayer XL Plank |
| Type | Klik PVC |
| Legwijze | Zwevend |
| Verbinding | Klik |
| Kleur | Bruin |
| Pakinhoud | 8 stuks (2,658㎡) |
| Lengte | 151 cm |
| Breedte | 22 cm |
| Dikte | 8 mm |
| Slijtlaag | 0,55PU |
| V-groef | 4 Micro v-groeven |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Gebruiksklasse | AC5 klasse 33 |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |
| Structuur | Houtstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








