


Dubbel stootbord loft grijs 115×40 cm
€36,95 Oorspronkelijke prijs was: €36,95.€31,95Huidige prijs is: €31,95.
- Zeer slijtvast
- Onderhoudsvriendelijk
- Diverse afwerkingsmogelijkheden
- PEFC gecertificeerd
Dubbel stootbord loft grijs 115×40 cm
Met het dubbel stootbord loft grijs 115×40 cm van Trenovo kunt u stootborden plaatsen voor uw trap, onder de treden. Het stootbord heeft een loft grijze kleur. Het dubbele stootbord is 115 cm breed en 40 cm hoog. De dubbele stootborden van Trenovo zijn aan de voor- en achterzijde voorzien van folie en verkrijgbaar in hetzelfde decor als de traptrede. Doordat het dubbele stootbord 40 cm hoog is, kunt u er twee stootborden van maken. Dit is praktisch voor transport, opslag en kosten.
Wilt u liever extra contrast aanbrengen op de trap? Naast de bijpassende afwerking zijn er ook stootborden in zes verschillende RAL-kleuren verkrijgbaar: RAL 9003, 9010, 9016, 7042, 7043 en 9005. Hierdoor zijn ze multi-inzetbaar.
Hieronder de brochure met alle informatie over de prachtige traprenovatie mogelijkheden van Trenovo:
Trenovo traprenovatie brochure
| Merk | Trenovo |
|---|---|
| Serie | Homeline solution |
| Materiaal | MDF – met folie |
| Type | Stootborden |
| Levereenheid | Stuk |
| Breedte | 115 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Dikte | 8 mm |
| Kleur | Loft grijs |
| Structuur | Tegelstructuur |
| Garantie huishoudelijk | 12 jaar |








