Hoeklijnprofiel zelfklevend 3m x 20mm aluminium zwart
€34,95 Oorspronkelijke prijs was: €34,95.€29,95Huidige prijs is: €29,95.
Hoeklijnprofiel zelfklevend 3m x 20mm aluminium RVS
€29,95 Oorspronkelijke prijs was: €29,95.€25,95Huidige prijs is: €25,95.


Duo-hoeklijnprofiel zelfklevend 24,5x30mm aluminium zilver
€12,95 Oorspronkelijke prijs was: €12,95.€9,95Huidige prijs is: €9,95.
Breedte: 24,5 mm
Hoogte: 30 mm
Levereenheid: 1 meter
Artikelnummer:
69401
Categorieën: Hoeklijnprofielen, Profielen, Randafwerking



Vandaag besteld, vandaag verzonden!
Beschrijving
Duo-hoeklijnprofiel zelfklevend 24,5x30mm aluminium zilver
Het zelfklevend duo-hoeklijnprofiel in de kleur zilver gebruikt u als eind- en afwerkprofiel om de vloer bijvoorbeeld bij de trap, bij een verlaging of bij een opstap af te werken. Het duo-hoeklijnprofiel is 24,5mm breed en 30mm hoog. De levereenheid is 1 meter. Het duo-hoeklijnprofiel is aan beide kanten te gebruiken; het is aan twee zijden belijmd. Hierdoor is het profiel eenvoudig te plaatsen.
Aanvullende informatie
| Type | Duo-hoeklijnprofiel |
|---|---|
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 24,5 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| Buigbaar | Nee |
| Zelfklevend | Ja |
| Montagewijze | Zelfklevend |
| Min. hoogte- verschil | 28 mm |
| Max. hoogte- verschil | 28 mm |

