Duo-hoeklijnprofiel zelfklevend 24,5x30mm aluminium zwart
€47,95 Oorspronkelijke prijs was: €47,95.€42,95Huidige prijs is: €42,95.
Duo-hoeklijnprofiel zelfklevend 24,5x30mm aluminium RVS
€47,95 Oorspronkelijke prijs was: €47,95.€40,95Huidige prijs is: €40,95.


Hoeklijnprofiel zelfklevend 1m x 10mm aluminium zwart
€11,95 Oorspronkelijke prijs was: €11,95.€9,95Huidige prijs is: €9,95.
Breedte: 24,5 mm
Hoogte: 10 mm
Levereenheid: 1 meter
Artikelnummer:
69104
Categorieën: Hoeklijnprofielen, Profielen, Randafwerking



Vandaag besteld, vandaag verzonden!
Beschrijving
Hoeklijnprofiel zelfklevend 1m x 10mm aluminium zwart
Het zelfklevend hoeklijnprofiel in de kleur zwart gebruikt u als eind- en afwerkprofiel langs bijvoorbeeld matten of een schuifpui. Het hoeklijnprofiel is 24,5mm breed en 10mm hoog. De levereenheid is 1 meter. Door de plakstrip aan de onderzijde is het zelfklevend hoeklijnprofiel eenvoudig te monteren.
Aanvullende informatie
| Type | Hoeklijnprofiel |
|---|---|
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 24,5 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| Buigbaar | Nee |
| Zelfklevend | Ja |
| Montagewijze | Zelfklevend |
| Min. hoogte- verschil | 8 mm |
| Max. hoogte- verschil | 8 mm |


