Hoeklijnprofiel zelfklevend 2,5m x 4mm voor PVC klik zwart
€37,95 Oorspronkelijke prijs was: €37,95.€32,95Huidige prijs is: €32,95.
Duo-hoeklijnprofiel zelfklevend 24,5x30mm aluminium RVS
€16,95 Oorspronkelijke prijs was: €16,95.€13,95Huidige prijs is: €13,95.


Hoeklijnprofiel zelfklevend 3m x 17mm aluminium RVS
€34,95 Oorspronkelijke prijs was: €34,95.€30,95Huidige prijs is: €30,95.
Breedte: 26 mm
Hoogte: 17 mm
Levereenheid: 3 meter
Artikelnummer:
69355
Categorieën: Hoeklijnprofielen, Profielen, Randafwerking



Vandaag besteld, vandaag verzonden!
Beschrijving
Hoeklijnprofiel zelfklevend 3m x 17mm aluminium RVS
Het zelfklevend RVS hoeklijnprofiel gebruikt u als eind- en afwerkprofiel langs bijvoorbeeld matten of een schuifpui. Het hoeklijnprofiel is 26mm breed en 17mm hoog. De levereenheid is 3 meter. Door de plakstrip aan de onderzijde is het zelfklevend hoeklijnprofiel eenvoudig te monteren.
Aanvullende informatie
| Type | Hoeklijnprofiel |
|---|---|
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 26 mm |
| Hoogte | 17 mm |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| Buigbaar | Nee |
| Zelfklevend | Ja |
| Montagewijze | Zelfklevend |
| Min. hoogte- verschil | 15 mm |
| Max. hoogte- verschil | 15 mm |

