


Laminaat traptrede provencaals eiken 115×50 cm
€84,95 Oorspronkelijke prijs was: €84,95.€74,95Huidige prijs is: €74,95.
- Onderhoudsvriendelijk
- Slijtvaste toplaag met HDF-drager
- Voorzien van een antislip-laag
- Diverse afwerkingsmogelijkheden
- PEFC gecertificeerd

Laminaat traptrede provencaals eiken 115×50 cm
De laminaat traptrede provencaals eiken van Trenovo is voorzien van een slijtvaste toplaag met een HDF drager. Met deze traptrede geeft u uw trap een luxe en nieuwe uitstraling. De laminaat traptrede heeft een provencaals eiken kleur. Bovendien zijn alle accessoires verkrijgbaar in hetzelfde decor als de traptrede. Hierdoor kunt u een compleet nieuwe trap realiseren in dezelfde look. Trenovo traptreden zijn er in verschillende afmetingen. • Lengte 138 cm en 115 cm en 92 cm • Diepte 32 cm en 50 cm • Hoogte neus 6 cm
Trenovo traprenovatie Homeline laminaat
Deze collectie van Trenovo heeft prachtige laminaat traptreden met hout en steen decors. Verder hebben de treden van de Homeline laminaat collectie een voelbare anti-slip oppervlaktestructuur. Ook hebben de traptreden van Trenovo een natuurlijke geoliede uitstraling. De laminaat traptreden zijn beschikbaar in zes decors. Bij deze collectie loopt de neus enigszins terug wat te trap een elegante look geeft. De toplaag van deze serie is gemaakt van CPL.
Hieronder de brochure met alle informatie over de prachtige traprenovatie mogelijkheden van Trenovo:
Trenovo traprenovatie brochure
| Merk | Trenovo |
|---|---|
| Serie | Homeline laminaat |
| Type | Traptreden |
| Breedte | 115 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Hoogte | 6 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Kleur | Provencaals eiken |
| Materiaal | HDF |
| Levereenheid | Stuk |
| Gebruiksklasse huish. | 23 |
| Gebruiksklasse commerc. | 32 (AC4) |
| Garantie huishoudelijk | 12 jaar |
| PEFC/FSC certificatie | PEFC 70% |
| Structuur | Houtstructuur |







