

Meister LD150 6377 Eik Chiemsee Bruin
€27,95 Oorspronkelijke prijs was: €27,95.€22,95Huidige prijs is: €22,95. per m2
Prijs per pak: €66,27 €55,97
Pakinhoud: 2,55㎡
Aantal planken per doos: 10
Maat per plank: 128,8 x 19,8 x 0,8 cm
Meister LD150 6377 Eik Chiemsee Bruin
Interieur bepalen is erg lastig. Met de Meister LD 6377 in de kleur Eik Chiemsee Bruin zit u altijd goed. Wilt u een Scandinavisch, een minimalistisch of juist een industrieel interieur. Deze laminaatvloer is de perfecte match met elk interieur en legt de juiste basis in uw woning. Daarnaast heeft het laminaat prachtige nerven en een voelbare structuur, waardoor het laminaat net een echte houten vloer lijkt. Verder is de laminaatvloer erg onderhoudsvriendelijk. Omdat de vloer een kunststoflaag heeft, kan water niet in de vloer trekken, maar blijft water liggen op de vloer. Tevens is de vloer antistatisch. Dit houdt in dat vuil niet aan de laminaatvloer plakt. Dus even dweilen en vloer is weer schoon! Ten slotte heeft De Meister LD 6377 in de kleur Eik Chiemsee Bruin een bruine kleur, wat een warme sfeer geeft in uw woning en uw vloer tijdloos maakt. Kortom, deze laminaatvloer is de ideale vloer als u gaat voor een natuurlijke en tijdloze uitstraling, waar weinig onderhoud voor nodig is.
Waarom kiezen voor de Meister LD150 collectie?
De Meister LD150 collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en die erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Hierdoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de LD150 collectie van Meister en het voor u de juiste vloer is:
- Hoge kwaliteit (made by Meister)
- Perfecte match voor ieder interieur
- 15 natuurlijke kleuren/decors
- mooie maat 128,8 x 19,8 cm
- Een dikte van 8 mm
- Eenvoudig zelf te leggen (Multiclic)
- Niet te onderscheiden van echt hout
- Geschikt voor dagelijks intensief gebruik
- Goede prijs/kwaliteitverhouding
Meister LD150 laminaat kopen
Wilt u een Meister LD150 laminaat kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons grote en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, dus gelijk een last minder bij het bestellen van een van onze producten!
| Merk | Meister |
|---|---|
| Collectie | Meister LD150 |
| Type | Laminaat |
| Legwijze | Zwevend |
| Verbinding | Klik (Multiclick) |
| Kleur | Bruin |
| Pakinhoud | 10 stuks (2,55㎡) |
| Lengte | 128,8 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 8 mm |
| V-groef | moet 4 micro worden |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Gebruiksklasse | AC4 Klasse 32 |
| Fabrieksgarantie | 25 jaar |
| Structuur | Houtstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








