

Meister LD150 6863 Eik Relax Pure
€27,95 Oorspronkelijke prijs was: €27,95.€22,95Huidige prijs is: €22,95. per m2
Prijs per pak: €66,27 €55,97
Pakinhoud: 2,55㎡
Aantal planken per doos: 10
Maat per plank: 128,8 x 19,8 x 0,8 cm
Meister LD150 6863 Eik Relax Pure
Een natuurlijke look met alle voordelen van laminaat. Dat is wat u krijgt met de sterke Meister laminaatvloer LD150 6863 in de kleur Eik Relax Pure. Als eerste is het laminaat van Meister super onderhoudsvriendelijk. Door de kunststoflaag is de vloer beschermd tegen water, dit zorgt ervoor dat de vloer makkelijk te stofzuigen en dweilen is. Verder heeft het laminaat prachtige diepe nerven en een voelbare structuur. Hierdoor is de laminaatvloer bijna niet te onderscheiden van echt hout. Dit komt ook door de natuurlijke kleur van de vloer. Zo past de vloer bij elk interieur en is het makkelijk te matchen met uw meubelen. Tijdloos en natuur is wat deze vloer uitstraalt. Dus de perfecte basis voor elk interieur. Kortom, met de hoogwaardige kwaliteit van de Meister LD150 6863 in de kleur Eik Relax Pure geniet u van een natuurlijke look in uw woning met alle gemak van laminaat!
Waarom kiezen voor de Meister LD150 collectie?
De Meister LD150 collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en die erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Hierdoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de LD150 collectie van Meister en het voor u de juiste vloer is:
- Hoge kwaliteit (made by Meister)
- Perfecte match voor ieder interieur
- 15 natuurlijke kleuren/decors
- mooie maat 128,8 x 19,8 cm
- Een dikte van 8 mm
- Eenvoudig zelf te leggen (Multiclic)
- Niet te onderscheiden van echt hout
- Geschikt voor dagelijks intensief gebruik
- Goede prijs/kwaliteitverhouding
Meister LD150 laminaat kopen
Wilt u een Meister LD150 laminaat kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons grote en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, dus gelijk een last minder bij het bestellen van een van onze producten!
| Merk | Meister |
|---|---|
| Collectie | Meister LD150 |
| Type | Laminaat |
| Legwijze | Zwevend |
| Verbinding | Klik (Multiclick) |
| Kleur | Natuur eiken |
| Pakinhoud | 10 stuks (2,55㎡) |
| Lengte | 128,8 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 8 mm |
| V-groef | moet 4 micro worden |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Gebruiksklasse | AC4 Klasse 32 |
| Fabrieksgarantie | 25 jaar |
| Structuur | Houtstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








