

Meister LL250 6831 Farm Eik Licht
€45,95 Oorspronkelijke prijs was: €45,95.€36,95Huidige prijs is: €36,95. per m2
Pakinhoud: 2,04㎡
Aantal planken per doos: 4
Maat per plank: 20,52 x 24,8 x 1,0 cm
PEFC gecertificeerd
Blauer Engel label (milieuvriendelijk)


Meister LL250 6831 Farm Eik Licht
Zoekt u een laminaatvloer die niet te onderscheiden van een echte houten vloer? Dan is de Meister laminaatvloer LL250 6831 in de kleur Farm Eik Licht echt iets voor u. omdat het laminaat prachtige nerven en een voelbare structuur heeft, zullen anderen denken dat er een houten vloer in uw woning ligt! Het laminaat is antistatisch. Dit houdt in dat stof niet op de vloer blijft plakken. Verder is de vloer waterbestendig en vlekbestendig, oftewel zeer onderhoudsvriendelijk. Ook is de laminaatvloer LL250 6831 in de kleur Farm Eik Licht de perfecte match met elk interieur. Door haar lichte eiken kleur past het bij alles. Bijvoorbeeld bij een Scandinavisch, maar ook bij een minimalistisch of modern interieur past deze laminaatvloer perfect bij. Ten slotte heeft het laminaat een mooie licht eiken kleur en zijn de delen van groot formaat, waardoor uw woning gelijk optisch ruimer lijkt. Dit geeft uw woning een fijne en luxere uitstraling geeft om van te genieten. Kortom een prachtige onderhoudsvriendelijke vloer met een mooie natuurlijke uitstraling waar u zich gelijk op thuis voelt.
Waarom kiezen voor de Meister LL250 collectie?
De Meister LL250 collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en die erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Hierdoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de LL250 collectie van Meister en het voor u de juiste vloer is:
- Hoge kwaliteit (made by Meister)
- Acht natuurlijke kleuren/decoren
- Extra grote maat 205,2 x 24,8 cm
- Een dikte van 10 mm
- Eenvoudig zelf te leggen
- Niet te onderscheiden van echt hout
- Geschikt voor dagelijks intensief gebruik
- Voor dagelijks intensief gebruik geschikt
Meister LL250 laminaat kopen
Wilt u een Meister LL250 laminaat kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons grote en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, wat gelijk een last minder is bij het bestellen van een van onze producten!
| Merk | Meister |
|---|---|
| Collectie | Meister LL250 |
| Legwijze | Zwevend |
| Verbinding | Klik |
| Kleur | Licht eiken |
| Pakinhoud | 4 stuks (2,04㎡) |
| Lengte | 205,2 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Dikte | 10 mm |
| V-groef | 4 Micro v-groeven |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Gebruiksklasse | AC4 Klasse 32 |
| Fabrieksgarantie | 25 jaar |
| Structuur | Houtstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








