Rechte plint 54x15 eiken naturel gelakt
€18,95 Oorspronkelijke prijs was: €18,95.€16,95Huidige prijs is: €16,95. per m¹
Rechte plint 54x15 eiken wit geolied
€18,95 Oorspronkelijke prijs was: €18,95.€17,65Huidige prijs is: €17,65. Per m¹
Rechte plint 54×15 eiken naturel geolied
€18,25 Oorspronkelijke prijs was: €18,25.€17,65Huidige prijs is: €17,65. Per m¹
Levereenheid: verschillende lengtes tot 3 meter
Maat: 54 mm x 15 mm
Artikelnummer:
17313
Categorieën: Hoge plinten, Massief hout, Massieve plinten, Massieve plinten, Randafwerking



Vandaag besteld, vandaag verzonden!
Beschrijving
Rechte plint 54×15 eiken naturel geolied
Deze moderne massief eiken plint gebruikt u om de ruimte tussen de muur en de vloer weg te werken. De massief eiken plint is 54 mm hoog en 15 mm dik. Deze moderne massieve plint is naturel geolied. Dus goed beschermd met een natuurlijke kleur. De hoge moderne plint is van massief hout, hierdoor kunt u de plint meerdere malen schuren, indien u een andere kleur of behandeling wilt.
Rechte plinten bestelt u per lopende meter, de levereenheid is afwisselend tussen de 1 een en 3 meter.
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 100 cm |
|---|---|
| Type | Massief houten plint |
| Hoogte | 54 mm |
| Dikte | 15 mm |
| Kleur | Eiken |
| Materiaal | Massief hout |
| Afwerking | Naturel geolied |
| Gerookt | Nee |




