Sfeerplinten MDF Moderne plint 120x9 wit voorgelakt RAL 9010
€4,95 Oorspronkelijke prijs was: €4,95.€4,65Huidige prijs is: €4,65. per m¹
Sfeerplinten MDF Moderne plint 90x15 voorgelakt RAL 7016
€6,95 Oorspronkelijke prijs was: €6,95.€6,45Huidige prijs is: €6,45. per m¹
Sfeerplinten MDF Eigentijdse plint 120×12 wit voorgelakt RAL 9010
€6,25 Oorspronkelijke prijs was: €6,25.€5,95Huidige prijs is: €5,95. per m¹
Lengte plint: 240 cm
Maat: 120 mm x 12 mm
FSC certificatie

Artikelnummer:
16048
Categorieën: Hoge plinten, Randafwerking, Sfeerplinten (voorgelakt)



Vandaag besteld, vandaag verzonden!
Beschrijving
Sfeerplinten MDF Eigentijdse plint 120×12 wit voorgelakt RAL 9010
Gaat je voor een authentieke of romantische sfeer in huis? De eigentijdse plint wordt al jaren gebruikt voor verschillende woonstijlen. Deze sfeerplint is gegrond en één keer voorgelakt in de kleur RAL9010 en dus direct af te lakken.
Beschikbare formaten:
70 / 90 / 115 / 150 x 18 mm
70 / 90 / 120 x 12 mm
70 / 90 / 120 / 150 x 15 mm
120 x 15 mm
- Witte, hoge, rechte en moderne eigentijdse plinten
- Voorgelakt RAL 9010
- Vochtwerende kwaliteit V313
- Ruimte om kabels weg te werken
- Diverse diktes en hoogtes
- Makkelijk te bevestigen
- Standaard voorgelakt
- Passend bij iedere woonstijl
- Direct af te lakken
- Kant en klaar
- Voordelig
- PEFC/FSC gecertificeerd
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 240 cm |
|---|---|
| Type | Eigentijdse plint |
| Merk | Sfeerplinten |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 120 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Kleur | RAL 9010 Zuiver wit |
| Materiaal | MDF – voorgelakt |
| PEFC/FSC certificatie | FSC 70% |




