Sfeerplinten MDF Eigentijdse plint 70x15 wit voorgelakt RAL 9010
€5,25 Oorspronkelijke prijs was: €5,25.€4,75Huidige prijs is: €4,75. per m¹
Sfeerplinten MDF Moderne plint 120x18 wit voorgelakt RAL 9010
€8,25 Oorspronkelijke prijs was: €8,25.€7,95Huidige prijs is: €7,95. per m¹
Sfeerplinten MDF Eigentijdse plint 120×15 wit voorgelakt RAL 9010
€7,65 Oorspronkelijke prijs was: €7,65.€7,15Huidige prijs is: €7,15. per m¹
Lengte plint: 240 cm
Maat: 120 mm x 15 mm
FSC certificatie

Artikelnummer:
16018
Categorieën: Hoge plinten, Randafwerking, Sfeerplinten (voorgelakt)



Vandaag besteld, vandaag verzonden!
Beschrijving
Sfeerplinten MDF Eigentijdse plint 120×15 wit voorgelakt RAL 9010
Gaat je voor een authentieke of romantische sfeer in huis? De Eigentijdse plint wordt al jaren gebruikt voor verschillende woonstijlen. Deze sfeerplint is gegrond en één keer voorgelakt in de kleur RAL9010 en dus direct af te lakken.
Beschikbare formaten:
70 / 90 / 115 / 150 x 18 mm
70 / 90 / 120 x 12 mm
70 / 90 / 120 / 150 x 15 mm
120 x 15 mm
- Voorgelakt RAL 9010
- Ruimte om kabels weg te werken
- Hoge kwaliteit vochtbestendig MDF V313
- Diverse diktes en hoogtes
- Makkelijk te bevestigen
- Ruim assortiment, passend bij iedere woonstijl
- Direct af te lakken
- Witte, hoge, rechte en moderne eigentijdse plinten
- Kant en klaar
- Voordelig
- Ruimte om kabels weg te werken
- PEFC/FSC gecertificeerd
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 240 cm |
|---|---|
| Type | Eigentijdse plint |
| Merk | Sfeerplinten |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 120 mm |
| Dikte | 15 mm |
| Kleur | RAL 9010 Zuiver wit |
| Materiaal | MDF – voorgelakt |
| PEFC/FSC certificatie | FSC 70% |
| Afwerking | Voorgelakt |




