Sfeerplinten MDF Moderne plint 90x15 voorgelakt RAL 9016
€5,75 Oorspronkelijke prijs was: €5,75.€5,25Huidige prijs is: €5,25. per m¹
Sfeerplinten MDF Moderne plint 90x15 voorgelakt RAL 9005
€6,95 Oorspronkelijke prijs was: €6,95.€6,45Huidige prijs is: €6,45. per m¹
Sfeerplinten MDF Moderne plint 90×12 voorgelakt RAL 9016
€5,15 Oorspronkelijke prijs was: €5,15.€4,75Huidige prijs is: €4,75. per m¹
Lengte plint: 240 cm
Maat: 90 mm x 12 mm
FSC certificatie

Artikelnummer:
15949
Categorieën: Hoge plinten, Randafwerking, Sfeerplinten (voorgelakt)



Vandaag besteld, vandaag verzonden!
Beschrijving
MDF Moderne plint 90×12 voorgelakt RAL 9016
Sfeerplinten zijn 1 x voorgegrond en 1 x voorgelakt RAL 9016 zodat de plinten in de meeste gevallen direct als eindproduct gebruikt kunnen worden.
- Witte, hoge, rechte en moderne plinten
- Kant en klaar
- Voordelig
- Voorgelakt RAL 9016
- Ruimte om kabels weg te werken
- Vochtwerende kwaliteit V313
- PEFC/FSC gecertificeerd
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 240 cm |
|---|---|
| Type | Moderne plint |
| Merk | Sfeerplinten |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 90 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Kleur | RAL 9016 Verkeers wit |
| Materiaal | MDF – voorgelakt |
| PEFC/FSC certificatie | FSC 70% |
| Afwerking | Voorgelakt |




