Duo-hoeklijnprofiel zelfklevend 24,5x30mm aluminium zilver
€12,95 Oorspronkelijke prijs was: €12,95.€9,95Huidige prijs is: €9,95.
Hoeklijnprofiel zelfklevend 3m x 17mm aluminium zilver
€19,95 Oorspronkelijke prijs was: €19,95.€17,95Huidige prijs is: €17,95.


Hoeklijnprofiel zelfklevend 3m x 20mm aluminium RVS
€29,95 Oorspronkelijke prijs was: €29,95.€25,95Huidige prijs is: €25,95.
Breedte: 24,5 mm
Hoogte: 20 mm
Levereenheid: 3 meter
Artikelnummer:
69255
Categorieën: Hoeklijnprofielen, Profielen, Randafwerking



Vandaag besteld, vandaag verzonden!
Beschrijving
Hoeklijnprofiel zelfklevend 3m x 20mm aluminium RVS
Het zelfklevend RVS hoeklijnprofiel gebruikt u als eind- en afwerkprofiel langs bijvoorbeeld matten of een schuifpui. Het hoeklijnprofiel is 24,5mm breed en 20mm hoog. De levereenheid is 3 meter. Door de plakstrip aan de onderzijde is het zelfklevend hoeklijnprofiel eenvoudig te monteren.
Aanvullende informatie
| Type | Hoeklijnprofiel |
|---|---|
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 24,5 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| Buigbaar | Nee |
| Zelfklevend | Ja |
| Montagewijze | Zelfklevend |
| Min. hoogte- verschil | 18 mm |
| Max. hoogte- verschil | 18 mm |


