



Aspecta Elemental Multilayer Chevron 85C76501X Prespa
€83,95 Oorspronkelijke prijs was: €83,95.€69,95Huidige prijs is: €69,95. per m2
Pakinhoud: 1,821㎡
Aantal planken per doos: 22
Maat per plank: 69 x 12 x 0,8 cm
Aspecta Elemental Multilayer Chevron 85C76501X Prespa
Wilt u de pracht van natuur in uw huis met een uniek patroon? Dan is de Aspecta Elemental Multilayer Chevron 85C76501X Prespa de perfecte vloer. Deze Hongaarse punt PVC vloer heeft minimale patroon herhaling en een voelbare structuur. Hierdoor zal iedereen die over de vloer komt, twijfelen of het écht hout is of niet. Vervolgens is de vloer de perfecte match met elk interieur. Denk hierbij vooral aan industrieel, landelijk of modern. De hongaarse punt PVC vloer is een prachtige patroonvloer die uw huis uniek maakt, maar toch een heerlijk thuisgevoel geeft. Ook is het PVC van Aspecta heel makkelijk in onderhoud en erg slijtvast. Ideaal voor een feestje of een druk huishouden. Kortom, met de Aspecta Elemental Multilayer Chevron 85C76501X in de kleur Prespa geniet u van een natuurlijk gevoel in huis met het gemak van PVC.
Waarom kiezen voor de Aspecta Elemental Multilayer Chevron collectie?
De Aspecta Elemental Multilayer Chevron collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Daardoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de Elemental Multilayer Chevron collectie van Aspecta en het voor u de juiste vloer is:
- Perfecte match voor ieder interieur
- Zes natuurlijke kleuren/decors
- Mooie maat van 69 x 12 cm
- Een dikte van 8 mm
- Niet te onderscheiden van echt hout
- Minimale patroonherhaling
- Snel en eenvoudig zelf te leggen
- Klik hier voor de roomdesigner!
Aspecta Elemental Multilayer Chevron PVC vloer kopen
Wilt u een Aspecta Elemental Multilayer Chevron PVC vloer kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons groot en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, dus gelijk een last minder bij het bestellen van een van onze producten!
Klik hieronder voor meer (technische) informatie over de Aspecta Elemental Dryback en Multilayer collecties:
Aspecta Elemental Dryback Multilayer Brochure
| Merk | Aspecta |
|---|---|
| Collectie | Elemental Multilayer Chevron |
| Type | Klik PVC |
| Legwijze | Zwevend |
| Legpatroon | Hongaarse punt |
| Verbinding | Klik |
| Kleur | Wit |
| Pakinhoud | 22 stuks (2,821㎡) |
| Lengte | 69 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Dikte | 8 mm |
| Slijtlaag | 0,55PU |
| V-groef | 4 Micro v-groeven |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Gebruiksklasse | AC5 klasse 33 |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |
| Structuur | Houtstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








