



Aspecta Elemental Rigid Core Tegel ES1722369 Authentic Concrete Lead
€44,99 Oorspronkelijke prijs was: €44,99.€39,95Huidige prijs is: €39,95. per m2
Prijs per pak: €109,77 €97,48
Pakinhoud: 2,44㎡
Aantal tegels per doos: 6
Maat per tegel: 90,6 x 44,8 x 0,52 cm
Uitverkocht
Aspecta Elemental Rigid Core Tegel ES1722369 Authentic Concrete Lead
Opzoek naar een tijdloze vloer van hoge kwaliteit die eenvoudig te leggen is? Dan is de Aspecta Elemental Rigid Core Tegel ES1722369 Authentic Concrete Lead de perfecte vloer voor u. Deze PVC tegels geven een tijdloze uitstraling in uw woning. De vloer heeft een voelbare structuur, hierdoor is het niet te onderscheiden van een echte tegelvloer. Verder is de Rigid Core van Aspecta 100% waterbestendig, waardoor het in elke ruimte gelegd kan worden, zelfs in de badkamer. Zo creëert u een prachtig geheel. Bovendien is deze vloer onderhoudsvriendelijk en kan het tegen een stootje. Dit komt door de sterke slijtlaag. Feestje gehad? Even dweilen en de vloer is weer als nieuw. Ook heeft deze vloer een geïntegreerde ondervloer. Daardoor vlakt de vloer oneffenheden uit en reduceert het geluid tot 20dB. Ten slotte is de Aspecta Elemental Rigid Core Tegel ES1722369 Authentic Concrete Lead zeer geschikt op vloerverwarming.
Waarom kiezen voor de Aspecta Elemental Rigid Core Tegel collectie?
De Aspecta Elemental Rigid Core Tegel collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Daardoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de Elemental Rigid Core Tegel collectie van Aspecta en het voor u de juiste vloer is:
- Perfecte match voor ieder interieur
- Vijf tijdloze kleuren/designs
- Mooie maat van 90,6 x 44,8 cm
- Een dikte van 5,2 mm
- Niet te onderscheiden van echte tegels
- Waterbestendig
- Snel en eenvoudig zelf te leggen
- Klik hier voor de roomdesigner!
Aspecta Elemental Rigid Core Tegel PVC vloer kopen
Wilt u een Aspecta Elemental Rigid Core Tegel PVC vloer kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons grote en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs / kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, dus gelijk een last minder bij het bestellen van een van onze producten!
Klik hieronder voor meer (technische) informatie over de Aspecta Elemental Rigid Core collectie:
Aspecta Elemental Rigid Core Brochure
| Merk | Aspecta |
|---|---|
| Collectie | Elemental Rigid Core Tegels |
| Type | Klik PVC Rigid Core |
| Legwijze | Zwevend |
| Verbinding | Klik (DropLock 100™) |
| Kleur | Grijs |
| Pakinhoud | 6 stuks (2,44㎡) |
| Lengte | 90,6 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Dikte | 5,2 mm |
| Slijtlaag | 0,55PU |
| V-groef | 4 Micro v-groeven |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Gebruiksklasse | 34 (conform EN16511) |
| Fabrieksgarantie | 15 jaar |
| Structuur | Houtstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








