

Meister LL250 6381 Eik Polar
€45,95 Oorspronkelijke prijs was: €45,95.€36,95Huidige prijs is: €36,95. per m2
Pakinhoud: 2,04㎡
Aantal planken per doos: 4
Maat per plank: 20,52 x 24,8 x 1,0 cm
PEFC gecertificeerd
Blauer Engel label (milieuvriendelijk)


Meister LL250 6381 Eik Polar
Zoekt u een onderhoudsvriendelijke vloer met een mooie natuurlijke look, dan bent u bij de Meister LL250 6381 in de kleur Eik Polar bij het juiste adres. Deze laminaatvloer is antistatisch, robuust en vlekbestendig. Verder is het laminaat waterbestendig. Dit komt door de kunststoflaag op de vloer, waardoor het water niet in de vloer trekt, maar op de vloer blijft liggen. Even dweilen en de vloer is helemaal schoon! Het interieur bepalen van uw woning is altijd een uitdaging. De Meister 6381 in de kleur Eik Polar is een hele goede basis van uw interieur, omdat de vloer mooie lichte delen en een natuurlijke look heeft, hierdoor past het bij elk interieur. Denk aan een Scandinavisch interieur, maar ook industrieel of modern past deze vloer prachtig bij. Ook heeft het laminaat een voelbare structuur, waardoor het bijna niet te onderscheiden is van een echte houten vloer. Kortom, de LL250 6381 Eik Polar is de perfecte vloer als u wilt genieten van een natuurlijk gevoel in huis met alle voordelen van een laminaatvloer!
Waarom kiezen voor de Meister LL250 collectie?
De Meister LL250 collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en die erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Hierdoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de LL250 collectie van Meister en het voor u de juiste vloer is:
- Hoge kwaliteit (made by Meister)
- Acht natuurlijke kleuren/decoren
- Extra grote maat 205,2 x 24,8 cm
- Een dikte van 10 mm
- Eenvoudig zelf te leggen
- Niet te onderscheiden van echt hout
- Geschikt voor dagelijks intensief gebruik
- Voor dagelijks intensief gebruik geschikt
Meister LL250 laminaat kopen
Wilt u een Meister LL250 laminaat kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons grote en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, wat gelijk een last minder is bij het bestellen van een van onze producten!
| Merk | Meister |
|---|---|
| Collectie | Meister LL250 |
| Legwijze | Zwevend |
| Verbinding | Klik |
| Kleur | Wit |
| Pakinhoud | 4 stuks (2,04㎡) |
| Lengte | 205,2 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Dikte | 10 mm |
| V-groef | 4 Micro v-groeven |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Gebruiksklasse | AC4 Klasse 32 |
| Fabrieksgarantie | 25 jaar |
| Structuur | Houtstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








