



Aspecta Elemental Dryback Chevron D5C76565X Como
€49,95 Oorspronkelijke prijs was: €49,95.€42,95Huidige prijs is: €42,95. per m2
Prijs per pak: €142,77 €128,37
Pakinhoud: 2,856㎡
Aantal planken per doos: 36
Maat per plank: 69,0 x 11,5 x 0,25 cm
Aspecta Elemental Dryback Chevron D5C76565X Como
Altijd al een mooie vloer in Hongaarse punt patroon willen hebben? Dan is de Aspecta Elemental Dryback Chevron D5C76565X in de kleur Como de perfecte vloer voor u. Om te beginnen hebben alle vloeren van Aspecta minimale patroonherhaling, wat de vloer in haar geheel prachtig maakt. Verder is het PVC super onderhoudsvriendelijk. Na een gezellig feestje even dweilen en de vloer is weer als nieuw. De PVC vloer heeft een voelbare structuur en hele realistische nerven. Hierdoor is de vloer net écht hout. Wilt u een industrieel interieur, of juist heel modern? Deze vloer is perfect te combineren met elk interieur. Ook past het in elke ruimte. Zelfs in uw badkamer, omdat de vloer geheel waterbestendig is. U kunt dus de vloer in elke ruimte plaatsen voor mooi doorlopende eenheid in het hele huis. Kortom, de Aspecta Elemental Dryback Chevron D5C765065X Como is de ideale vloer voor een woning met een druk huishouden en als u een natuurlijk gevoel in huis wilt met makkelijk onderhoud.
Waarom kiezen voor de Aspecta Elemental Dryback Chevron collectie?
De Aspecta Elemental Dryback Chevron collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en die erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Hierdoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de Elemental Dryback Chevron collectie van Aspecta en het voor u de juiste vloer is:
- Perfecte match voor ieder interieur
- Zes natuurlijke kleuren/decors
- Minimale patroonherhaling
- Mooie maat van 69,0 x 11,5 cm
- Een dikte van 2,5 mm
- Moet verlijmd worden op de vloer
- Niet te onderscheiden van echt hout
- Waterbestendig
- Zeer geschikt op vloerverwarming
- Klik hier voor de roomdesigner!
Aspecta Elemental Dryback Chevron PVC vloer kopen
Wilt u een Aspecta Elemental Dryback Chevron PVC vloer kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons grote en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, dus gelijk een last minder bij het bestellen van een van onze producten!
Klik hieronder voor meer (technische) informatie over de Aspecta Elemental Dryback en Multilayer collecties:
Aspecta Elemental Dryback Multilayer Brochure
| Merk | Aspecta |
|---|---|
| Collectie | Elemental Dryback Chevron |
| Type | Plak PVC |
| Legwijze | Vastverlijmd |
| Legpatroon | Hongaarse punt |
| Kleur | Licht eiken |
| Pakinhoud | 36 stuks (2,856㎡) |
| Lengte | 69 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Slijtlaag | 0,55PU |
| V-groef | moet 4 micro worden |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |
| Structuur | Houtstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








