




Aspecta Elemental Dryback XL Plank D476503X Skadar
€42,95 Oorspronkelijke prijs was: €42,95.€35,95Huidige prijs is: €35,95. per m2
Pakinhoud: 3,483㎡
Aantal planken per doos: 10
Maat per plank: 152,4 x 22,86 x 0,25 cm
Aspecta Elemental Dryback XL Plank D476503X Skadar
Zorg voor een fijn en natuurlijk gevoel in huis met de Aspecta Elemental Dryback XL Plank D476503X in de kleur Skadar. Als eerste heeft deze vloer prachtige nerven en een voelbare structuur. Door haar matte afwerking en de lichte eiken kleur is de PVC vloer niet meer te onderscheiden van een echte houten vloer. Aspecta is een Amerikaans merk en staat bekend om haar uniek en realistisch design met minimale patroonherhaling. Verder zijn de PVC vloeren van de Elemental collectie van Aspecta watervast en door de DuraspectTM-afwerking krasbestendig en super realistisch. Ook zijn de PVC planken van groot formaat. Hierdoor is uw ruimte gelijk optisch groter. Wist u tevens dat PVC zeer geschikt is op vloerverwarming? De vloer is ontzettend dun, waardoor het de warmte heel goed geleidt. Hierdoor zult u nooit meer koude voeten hebben in huis. Kortom, met de Aspecta PVC vloer Elemental Dryback XL Plank D476503X Skadar brengt u de pracht van natuur in huis met de voordelen van luxueus PVC, ideaal toch?
Waarom kiezen voor de Aspecta Elemental Dryback XL Plank collectie?
De Aspecta Elemental Dryback XL Plank collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en die erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Hierdoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de Elemental Dryback XL Plank collectie van Aspecta en het voor u de juiste vloer is:
- Perfecte match voor ieder interieur
- 14 natuurlijke kleuren/decors
- Minimale patroonherhaling
- mooie maat van 152,4 x 22,8 cm
- Een dikte van 2,5 mm
- Moet verlijmd worden op de vloer
- Niet te onderscheiden van echt hout
- Waterbestendig
- Klik hier voor de roomdesigner!
Aspecta Elemental Dryback XL Plank PVC vloer kopen
Wilt u een Aspecta Elemental Dryback XL Plank PVC vloer kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons grote en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, dus gelijk een last minder bij het bestellen van een van onze producten!
Klik hieronder voor meer (technische) informatie over de Aspecta Elemental Dryback en Multilayer collecties:
Aspecta Elemental Dryback Multilayer Brochure
| Merk | Aspecta |
|---|---|
| Collectie | Elemental Dryback XL Plank |
| Type | Plak PVC |
| Legwijze | Vastverlijmd |
| Kleur | Grijs |
| Pakinhoud | 10 stuks (3,483㎡) |
| Lengte | 152,4 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Slijtlaag | 0,55PU |
| V-groef | moet 4 micro worden |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |
| Structuur | Houtstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








