


Meister LL150 6413 Eik Nova
€33,95 Oorspronkelijke prijs was: €33,95.€28,95Huidige prijs is: €28,95. per m2
Prijs per doos: €92,00 €78,45
Pakinhoud: 2,71㎡
Aantal planken per doos: 6
Maat per plank: 205,2 x 24,8 x 1,0 cm
Blauer Engel label (milieuvriendelijk)

Meister LL150 6413 Eik Nova
Bent u opzoek naar een natuur eiken vloer die niet te onderscheiden is van echt hout? Dan is de Meister LL150 6413 in de kleur Eik Nova echt wat voor u. Het laminaat heeft prachtige nerven en met haar voelbare structuur is het net een echte houten vloer. Verder is de vloer zeer onderhoudsvriendelijk. Omdat er een kunststoflaag op het laminaat zit, trekt water niet in de vloer, maar blijft het op de vloer liggen. Hierdoor gaat het dweilen een stuk makkelijker. Ook is de vloer antistatisch, waardoor stof niet blijft plakken aan de vloer. De Meister LL150 6413 Eik Nova is een echte eyecatcher. Doordat de laminaatvloer grote planken en een mooie natuur eiken kleur heeft, lijkt uw woning gelijk optisch ruimer. Dit geeft een fijne luxe uitstraling waar iedereen zich op thuis voelt. Echter past deze laminaatvloer bij ieder interieur. Of u nou van modern houdt, of juist richting een boerderij gaat. Kortom, deze laminaatvloer van Meister zal met haar hoge kwaliteit en mooie uitstraling zeker niet falen in uw woning!
Waarom kiezen voor de Meister LL150 collectie?
De Meister LL150 collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en die erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Hierdoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de LL150 collectie van Meister en het voor u de juiste vloer is:
- Hoge kwaliteit (made by Meister)
- 6 natuurlijke kleuren/decors
- Grote maat 205,2 x 22,0 cm
- Een dikte van 8 mm
- Eenvoudig zelf te leggen (Masterclic Plus)
- Niet te onderscheiden van echt hout
- Geschikt voor dagelijks intensief gebruik
- Goede prijs/kwaliteitverhouding
Meister LL150 laminaat kopen
Wilt u een Meister LL150 laminaat kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons grote en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, dus gelijk een last minder bij het bestellen van een van onze producten!
| Merk | Meister |
|---|---|
| Collectie | Meister LL150 |
| Type | Laminaat |
| Legwijze | Zwevend |
| Verbinding | Klik (Masterclic Plus) |
| Kleur | Natuur eiken |
| Pakinhoud | 6 stuks (2,71㎡) |
| Lengte | 205,2 cm |
| Breedte | 22 cm |
| Dikte | 8 mm |
| V-groef | moet 4 micro worden |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Gebruiksklasse | AC4 Klasse 32 |
| Fabrieksgarantie | 25 jaar |
| Structuur | Houtstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








