




Aspecta Elemental Multilayer Vierkante Tegel 850123815X Modern Concrete Bromley
€69,95 Oorspronkelijke prijs was: €69,95.€59,95Huidige prijs is: €59,95. per m2
Prijs per pak: €151,18 €135,97
Pakinhoud: 2,16㎡
Aantal tegels per doos: 6
Maat per tegel: 60 x 60 x 0,8 cm
Uitverkocht
Aspecta Elemental Multilayer Vierkante Tegel 850123815X Modern Concrete Bromley
Wilt u een robuuste en tijdloze vloer in huis? Dan is de Aspecta Elemental Multilayer Vierkante Tegels 850123815X in de kleur Modern Concrete Bromley echt iets voor u. Doordat de vloer een voelbare structuur heeft, is het PVC niet te onderscheiden van echte tegels. Robuuste tegels die uw ruimte in een klap optisch groter maken. Deze PVC vloer is zeer geschikt op vloerverwarming en kan zelfs in elke ruimte in de woning gelegd worden. Dit komt doordat de tegels bestand zijn tegen water. Hierdoor is de vloer ook erg onderhoudsvriendelijk. Houdt u van een feestje thuis? Na het feesten even dweilen en de vloer is weer als nieuw. Verder past de Aspecta Elemental Multilayer Vierkante tegels 850123815X Modern Concrete Bromley goed bij elk interieur. Als laatste is deze PVC vloer eenvoudig snel te leggen. Zo kunt u snel genieten van een prachtige vloer die waterafstotend, onderhoudsvriendelijk en erg natuurlijk is.
Waarom kiezen voor de Aspecta Elemental Multilayer Vierkante Tegel collectie?
De Aspecta Elemental Multilayer Vierkante Tegel collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en erg geliefd is. Vandaag de dag zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Daardoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de Elemental Multilayer Vierkante Tegel collectie van Aspecta en deze vloer voor u de juiste vloer is:
- Perfecte match voor elk interieur
- Acht tijdloze kleuren/decors
- Mooie maat van 60 x 60 cm
- Een dikte van 8 mm
- Niet te onderscheiden van echte tegels
- Waterbestendig
- Snel en eenvoudig zelf te leggen
- Klik hier voor de roomdesigner!
Aspecta Elemental Multilayer Vierkante Tegel PVC vloer kopen
Wilt u een Aspecta Elemental Multilayer Vierkante Tegel PVC vloer kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door het groot en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur een juiste laminaat, PVC of houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om in een keer te bestellen en af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, dus gelijk een last minder bij het bestellen van een van onze producten!
Klik hieronder voor meer (technische) informatie over de Aspecta Elemental Dryback en Multilayer collecties:
Aspecta Elemental Dryback Multilayer Brochure
| Merk | Aspecta |
|---|---|
| Collectie | Elemental Multilayer Vierkante Tegels |
| Type | Klik PVC |
| Legwijze | Zwevend |
| Verbinding | Klik |
| Kleur | Grijs |
| Pakinhoud | 6 stuks (2,16㎡) |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 8 mm |
| Slijtlaag | 0,55PU |
| V-groef | 4 Micro v-groeven |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Gebruiksklasse | AC5 klasse 33 |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |
| Structuur | Tegelstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








