




Meister LB150 6860 Layer Stone
€33,95 Oorspronkelijke prijs was: €33,95.€28,50Huidige prijs is: €28,50. per m2
Pakinhoud: 2,36㎡
Aantal planken per doos: 7
Maat per plank: 85,3x 39,5 x 0,8 cm
Meister LB150 6860 Layer Stone
Bent u opzoek naar iets anders in plaats van een standaard houten vloer? Dan is de Meister LB150 6860 Layer Stone laminaatvloer de perfecte vloer voor u. Deze vloer heeft een robuuste luxe uitstraling en is bijna niet te onderscheiden van echte betontegels. Deze laminaatvloer straalt luxe uit en is de perfecte match met een industrieel interieur. De Meister LB150 6860 in de kleur Layer Stone is dan ook echt de blikvanger van de woning en dus het perfecte alternatief voor de houten vloeren. Bovendien is de vloer zeer onderhoudsvriendelijk. Doordat het laminaat een sterke kunststoflaag heeft, dringt water niet in de vloer, maar blijft het op de vloer liggen. Met een dweil en stofzuiger heeft u de tegelvloer weer prachtig schoon. Ook zijn laminaat tegels makkelijk samen te stellen met uw meubelen en muren, waardoor het goed te combineren is in elke ruimte in uw woning. Kortom, een luxe uitstraling met het gebruiksgemak van laminaat, ideaal toch?
Waarom kiezen voor de Meister LB150 collectie?
De Meister LB150 collectie is een zeer populaire collectie die al jarenlang bestaat en die erg geliefd is. Tegenwoordig zijn er veel verschillende merken, patronen en kleuren in de vloeren. Hierdoor kunnen veel twijfels en verwarringen ontstaan. Daarom benoemen wij hieronder de kenmerken waarom vaak wordt gekozen voor de LB150 collectie van Meister en het voor u de juiste vloer is:
- Hoge kwaliteit (made by Meister)
- Perfecte match voor industrieel interieur
- 6 robuuste kleuren/decors
- Mooie maat 85,3 x 39,5 cm
- Een dikte van 8 mm
- Eenvoudig zelf te leggen (Masterclic Plus)
- Niet te onderscheiden van echte betontegels
- Geschikt voor dagelijks intensief gebruik
- Onderhoudsvriendelijk
Meister LB150 laminaat kopen
Wilt u een Meister LB150 laminaat kopen? Dan kunt u altijd terecht bij Super de Vloer. Met onze +25 jaar ervaring in de vloeren weten wij wat bij u past! Door ons grote en overzichtelijk aanbod is voor elk interieur het juiste laminaat, PVC of een houten vloer te vinden met alle toebehoren natuurlijk. Met onze goede prijs/kwaliteit verhoudingen kunnen wij garanderen dat wij u nooit zullen teleurstellen! Alle vloeren en toebehoren zijn bij ons te vinden en door het overzichtelijke assortiment fijn om bij onze winkel af te nemen. Bij ons weet u dat u nooit te veel betaalt, dus gelijk een last minder bij het bestellen van een van onze producten!
| Merk | Meister |
|---|---|
| Collectie | Meister LB150 |
| Type | Laminaat |
| Legwijze | Zwevend |
| Verbinding | Klik (Masterclic Plus) |
| Kleur | Grijs |
| Pakinhoud | 7 stuks (2,36㎡) |
| Lengte | 85,3 cm |
| Breedte | 39,5 cm |
| Dikte | 8 mm |
| V-groef | moet 4 micro worden |
| Geschikt op vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Gebruiksklasse | AC4 Klasse 32 |
| Fabrieksgarantie | 25 jaar |
| Structuur | Tegelstructuur |
| Voelbare structuur | Ja |
| Mattlook | Ja |








